Органічні яйця

10 вересня на Контрактовій площі відбувся Восьмий Всеукраїнський Ярмарок органічних продуктів, організований Федерацією органічного руху України та партнерами, з метою розвитку безпечного, дружнього до людей та природи органічного напрямку господарювання. Захід також мав на меті поєднати безпосередніх виробників органічних товарів з потенційними споживачами.

В рамках даної виставки ПрАТ «Агрофірма Березанська птахофабрика» вперше представила свою сертифіковану органічну продукцію – курячі яйця.

Інші виробники запропонували увазі відвідувачам сертифіковані органічні овочі, фрукти та ягоди, молочні та м’ясні вироби, крупи та борошно, олії, мед, соки та напої, сиропи, повидло та хлібобулочні вироби. На гостей чекали дегустації органічних молочних та м’ясних продуктів і напоїв, конкурси, розіграш призів, чудова музика та пісні відомих українських митців та творчих колективів. Професійні кухарі порадували гостей ярмарку юшками, смаженими кабанчиками, ковбасками та іншими наїдками, приготованими виключно з органічних інгредієнтів.

Це був прекрасний день, атмосфера свята, посмішки і безліч позитивних емоцій!

Дякуємо за вдалу організацію заходу та родинну атмосферу Федерації органічного руху України, а також всім відвідувачам ярмарки!